Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Yeşim Ustaoğlu Filmleri Ve TV Dizileri

Yeşim Ustaoğlu Filmleri Ve TV Dizileri

Yeşim Ustaoğlu Filmleri Ve TV Dizileri, bu makalemizde sizlere ünlü kadın yönetmen Yeşim Ustaoğlu’nun yönettiği filmler ve TV dizileri hakkında hazırlamış olduğumuz listeleri sunacağız. Lütfen sizler de Yeşim Ustaoğlu’nun yönettiği hangi yapımı izlediyseniz düşüncelerinizle birlikte yorum kısmında belirtiniz.

Yeşim Ustaoğlu Filmleri Ve TV Dizileri

Yeşim Ustaoğlu Filmleri Ve TV Dizileri hakkında oluşturduğumuz listeler aşağıdaki gibidir. Ancak şunu da belirtmeliyiz ki paylaştığımız listelerde adı geçmeyen fakat Ustaoğlu’nun yönetmenliğini yapmış olduğu başka yapımlar da söz konusu olabilir. Bu yüzden farklı kaynaklara da başvurmanız sizlerin çıkarına olacaktır.

Yeşim Ustaoğlu filmleri;

Yeşim Ustaoğlu Filmleri Ve TV Dizileri
Yeşim Ustaoğlu Filmleri Ve TV Dizileri
 1. Tereddüt – 2016
 2. Araf – 2012
 3. Pandora’nın Kutusu – 2008
 4. Bulutları Beklerken – 2004
 5. Sırtlarındaki Hayat (Kısa film) – 2004
 6. Güneşe Yolculuk – 1999
 7. İz – 1995
 8. Otel (Kısa film) – 1992
 9. Düet (Kısa film) – 1990
 10. Magnafantagna (Kısa film) – 1987
 11. Bir Anı Yakalamak (Kısa film) – 1984

Yeşim Ustaoğlu TV dizileri;

Yeşim Ustaoğlu’nun herhangi bir dizide yönetmen olarak yer alıp almadığına dair maalesef bir bilgimiz bulunmamaktadır. Bu konuya dair bir bilginizin bulunması halinde lütfen aşağıdaki yorum kısmında belirtiniz. Bu konu hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen farklı kaynaklara da başvurunuz.

Görmüş olduğunuz üzere ünlü kadın yönetmen Yeşim Ustaoğlu’nun yönettiği film ve diziler bu şekildedir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi paylaştığımız listelerde adı geçmeyen fakat Ustaoğlu’nun yönetmenliğini yapmış olduğu başka yapımlar da söz konusu olabilir. Bu yüzden farklı kaynaklara da başvurmanız sizlerin çıkarına olacaktır.

Şu makalemizi de okumak isteyebilirsiniz. Ferzan Özpetek Filmleri Ve TV Dizileri

Tüm bilgiler internet ortamından edinilmiştir. Belirli ölçüde eksik veya yanlış bilgi içerebilir. Lütfen farklı kaynaklara da başvurunuz.

SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.