Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Zeki Demirkubuz Filmleri Ve TV Dizileri

Zeki Demirkubuz Filmleri Ve TV Dizileri

Zeki Demirkubuz Filmleri Ve TV Dizileri, bu makalemizde sizlere ünlü erkek yönetmen Zeki Demirkubuz’un yönettiği filmler ve TV dizileri hakkında hazırlamış olduğumuz listeleri sunacağız. Lütfen sizler de Zeki Demirkubuz’un yönettiği hangi yapımı izlediyseniz düşüncelerinizle birlikte yorum kısmında belirtiniz.

Zeki Demirkubuz Filmleri Ve TV Dizileri

Zeki Demirkubuz Filmleri Ve TV Dizileri hakkında oluşturduğumuz listeler aşağıdaki gibidir. Ancak şunu da belirtmeliyiz ki paylaştığımız listelerde adı geçmeyen fakat Demirkubuz’un yönetmenliğini yapmış olduğu başka yapımlar da söz konusu olabilir. Bu yüzden farklı kaynaklara da başvurmanız sizlerin çıkarına olacaktır.

Zeki Demirkubuz filmleri;

Zeki Demirkubuz Filmleri Ve TV Dizileri
Zeki Demirkubuz Filmleri Ve TV Dizileri
 1. Hayat – 2023
 2. Kor – 2016
 3. Bulantı – 2015
 4. Yeraltı – 2012
 5. Kıskanmak – 2009
 6. Kader – 2006
 7. Bekleme Odası – 2003
 8. İtiraf – 2002
 9. Yazgı – 2001
 10. Üçüncü Sayfa – 1999
 11. Masumiyet – 1997
 12. C Blok – 1994

Zeki Demirkubuz TV dizileri;

Zeki Demirkubuz’un herhangi bir dizide yönetmen olarak yer alıp almadığına dair maalesef bir bilgimiz bulunmamaktadır. Bu konuya dair bir bilginizin bulunması halinde lütfen aşağıdaki yorum kısmında belirtiniz. Bu konu hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen farklı kaynaklara da başvurunuz.

Görmüş olduğunuz üzere ünlü erkek yönetmen Zeki Demirkubuz’un yönettiği film ve diziler bu şekildedir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi paylaştığımız listelerde adı geçmeyen fakat Demirkubuz’un yönetmenliğini yapmış olduğu başka yapımlar da söz konusu olabilir. Bu yüzden farklı kaynaklara da başvurmanız sizlerin çıkarına olacaktır.

Şu makalemizi de okumak isteyebilirsiniz. Nuri Bilge Ceylan Filmleri Ve TV Dizileri

Tüm bilgiler internet ortamından edinilmiştir. Belirli ölçüde eksik veya yanlış bilgi içerebilir. Lütfen farklı kaynaklara da başvurunuz.

SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.