Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

10 Kasım 2023 Tarihinde Vizyona Girecek Olan 6 Film

4 hafta önce
130 kez okundu
10 Kasım 2023 Tarihinde Vizyona Girecek Olan 6 Film

10 Kasım 2023 Tarihinde Vizyona Girecek Olan 6 Film, vizyondaki filmleri merak eden ve özellikle de bazı filmleri ”Bir an önce gösterime girse de izlesem!” diye heyecanla bekleyen insanlar için güzel bir haberimiz var. Aşağıda genel hatlarıyla bilgilerini sunduğumuz 6 film bir aksilik olmaması halinde 10 Kasım 2023 tarihinde gösterime giriyor. Hadi gelin hep birlikte bahsi geçen filmlerin hangileri olduğuna bakalım.

10 Kasım 2023 Tarihinde Vizyona Girecek Olan 6 Film
10 Kasım 2023 Tarihinde Vizyona Girecek Olan 6 Film

Uyarı : İlgili tarihte vizyona gireceğine dair bilgi verdiğimiz 6 film dışında başka filmler de yine vizyona girebilir. Ayrıca herhangi bir sebepten dolayı filmlerin vizyon tarihi değişebilir. Bu konuda daha detaylı bilgi edinmek için lütfen farklı kaynaklara da başvurunuz.

10 Kasım 2023 Tarihinde Vizyona Girecek Olan 6 Film

Ülkemizde sinemayı sıkı bir biçimde takip eden ve yayınlanan filmleri mutlaka izleyen epeyce yurttaş bulunmaktadır. Bu durumdan ötürü de vizyona girecek olan filmler hakkında yapılan paylaşımların önemi de bir hayli artmaktadır. Çünkü söz konusu filmlere dair en azından genel hatlarıyla verilen bilgiler hangi filmi izlemek isteyeceğinize karar vermeniz konusunda epeyce yardımcı olabilmektedir. İşte bu makalemizde sizlere gösterime girecek olan 6 film hakkında bilgiler vereceğiz.

İşte bahsi geçen ve 10 Kasım 2023 tarihinde vizyona girecek olan 6 film;

1 – The Marvels (2023)

The Marvels Filmi Türkçe Altyazılı Fragman İzle

Aksiyon, macera ve fantezi türünde olan bu filmin yönetmen koltuğunda Nia DaCosta oturuyor. Senaristler ise Nia DaCosta, Megan McDonnell ve Elissa Karasik‘dir.

Filmin oyuncuları : Brie Larson, Teyonah Parris, Iman Vellani, Samuel L. Jackson, Zawe Ashton ve daha birçok oyuncu…

Filmin konusu : Carol Danvers’ın güçleri Kamala Khan ve Monica Rambeau’nunkilerle karışıyor ve onları evreni kurtarmak için birlikte çalışmaya zorluyor.

2 – Troller 3: Hep Beraber (Troll Band Together) – (2023)

Troller 3: Hep Beraber Filmi Türkçe Dublaj Fragman İzle

Animasyon, macera ve komedi türünde olan ve orijinal adıyla Troll Band Together filminin yönetmen koltuğunda Walt Dohrn ve Tim Heitz oturuyor. Senaristler ise Elizabeth Tippet ve Thomas Dam‘dir.

Filmin oyuncuları : Anna Kendrick, Justin Timberlake, Zooey Deschanel, Amy Schumer, Troye Sivan ve daha birçok oyuncu… (Bahsi geçen kişiler seslendirme yapmışlardır ve mesleki hayatlarında oyuncu olup olmadıklarına yönelik maalesef bir bilgimiz bulunmamaktadır.)

Filmin konusu : Bu film, arkadaşları Branch, Biggie, Tiny Diamond, Cooper, Satin ve Chenille ile birlikte türlü maceralara atılan Poppy’nin hikayesini anlatmaktadır.

3 – Jeanne du Barry (2023)

Jeanne du Barry Filmi Fragman İzle

Biyografi, dram ve tarih türünde olan bu filmin yönetmen koltuğunda Maïwenn oturuyor. Senaristler ise Maïwenn, Teddy Lussi-Modeste ve Nicolas Livecchi‘dir.

Filmin oyuncuları : Maïwenn, Johnny Depp, Benjamin Lavernhe, Melvil Poupaud, Robin Renucci ve daha birçok oyuncu…

Filmin konusu : Sosyal olarak yükselmeye hevesli sıradan bir kız olan Jeanne Vaubernier, içinde bulunduğu durumdan kurtulmak için kendine özgü çekiciliğini kullanır. Jeanne’nin sayesinde zenginleşen sevgilisi Count du Barry, onu Kral ile tanıştırmak ister ve Richelieu Dükü aracılığıyla bir toplantı organize eder. XV. Louis ve Jeanne, birbirlerine ilk görüşte aşık olur. Kral, Jeanne sayesinde yaşamın zevkini yeniden keşfeder.

4 – Vatikan’ın Şifresi: Bir Temel Macerası (2023)

Vatikan’ın Şifresi: Bir Temel Macerası Filmi Fragman İzle

Komedi türünde olan bu filmin yönetmen koltuğunda Okan Ege Ergüven oturuyor. Senarist ise Erol Hızarcı‘dır.

Filmin oyuncuları : Aslı Altaylar, Ömür Arpacı, Cem Cücenoğlu, Asuman Dabak, Altan Erkekli ve daha birçok oyuncu…

Filmin konusu : Bu film, sevdiği kıza kavuşabilmek için arkadaşlarıyla birlikte imkansız olarak görülen bir görevi gerçekleştirmeye çalışan Temel’in hikayesini anlatmaktadır.

5 – Hanna Ve Minik Canavarlar (Hanna And The Monsters) – (Hanna y los monstruos) – (2023)

Hanna Ve Minik Canavarlar Filmi Türkçe Dublaj Fragman İzle

Animasyon ve macera türünde olan ve orijinal adıyla Hanna y los monstruos filminin yönetmen koltuğunda Lorena Ares oturuyor. Senaristler ise Cristina Broquetas, José Pérez Quintero, Raúl Portero, Ángeles Hernández ve David Matamoros‘dur.

Filmin oyuncuları : Pep Papell, Savannah Fort, Anna Orra, Oriol Rafel, Núria Trifol ve daha birçok oyuncu… (Bahsi geçen kişiler seslendirme yapmışlardır ve mesleki hayatlarında oyuncu olup olmadıklarına yönelik maalesef bir bilgimiz bulunmamaktadır.)

Filmin konusu : Bu film, küçük bir kızın gelişi ilie herkesin hayatının değiştiği bir kasabada yaşananları konu ediyor. Monsterville, insanlar arasında yaşamaktan bıkmış canavarların yaşadığı bir kasabadır. Bir gün, varlığıyla tüm kasabayı tehlikeye atacak olan Hanna adında dört yaşındaki bir kız Monsterville’e geldiğinde hayatı karmaşık bir hal alır.

6 – Aslan Hürkuş 3: Anka Adası (2023)

Aslan Hürkuş 3: Anka Adası Filmi Fragman İzle

Animasyon türünde olan bu filmin yönetmen koltuğunda H. Sinan Güngör, Halil Öztürk ve Semih Turalı oturuyor. Senaristler ise Ali Hakan Kaya ve Sinem Doğangönül‘dür.

Filmin oyuncuları : Duygu Biçer, Fatih Özkul, Elif Gizem Aykul, İrfan Kılınç, Hakan Coşar ve daha birçok oyuncu… (Bahsi geçen kişiler seslendirme yapmışlardır ve mesleki hayatlarında oyuncu olup olmadıklarına yönelik maalesef bir bilgimiz bulunmamaktadır.)

Filmin konusu : Anka, bilim insanı Fikret ile birlikte Ege Bölgesi’ndeki bir adada görevdedir. Onların yanında teknik işleri halleden on dört küçük, bir büyük drone vardır. Ancak onlar çalışmalarını ilerletirken adaya bir gök taşı düşer ve yayılan manyetik alan drone’ların canlanmasına neden olur. Yusufçuk liderliğindeki drone’lar, Anka’ya karşı cephe alır ve o dahil tüm uçan araçları emirleri altına almak ister. Anka, onu ele geçirmeye çalışanlardan kaçarken hasar görür ve imdadına Aslan, Hürkuş, Mehmet, Eren ve Zeynep yetişir.

Sonuç olarak 10 Kasım 2023 tarihinde vizyona girecek olan 6 film bu şekildedir. Yukarıda da belirttiğimiz üzere söz konusu bu 6 filmin dışında başka filmler de yine vizyona girebilir. Ayrıca herhangi bir sebepten dolayı filmlerin vizyon tarihi değişebilir. Bu konuda daha detaylı bilgi edinmek için lütfen farklı kaynaklara da başvurunuz.

Filmleri izlemeniz halinde keyif almanız dileğiyle…

Şu makalemizi de okumak isteyebilirsiniz. 2023 Kasım Ayında Vizyona Girecek Olan Filmler

Makalemizde yer alan tüm materyaller ilgili yapımları tanıtmak amacıyla kullanılmıştır. Herhangi bir kar amacı gütmemekteyiz. Lütfen söz konusu filmleri sadece yasal yollardan izleyiniz.

SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.