Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Telif Hakları

LOGO

Bu sayfa Fragman İzlesene web sitesinin ortaya koymuş olduğu sinema yapımlarını herhangi bir kar amacı gütmeden tanıtma faaliyetleri ile ilgilidir.

Hakkımızda isimli sayfamızda da belirttiğimiz üzere web sitemiz bir fragman izleme sitesidir. Mevcut alan adı da bu doğrultuda seçilmiştir.

Bu web site asla film izleme sitesi değildir ve olmayacaktır.

Web sitemizde iki farklı biçimde paylaşım yapılmaktadır.

1 – Sinema yapımını tanıtmak amacıyla yapmış olduğumuz paylaşımlar.
2 – Web sitemizin blog kısmında bulunan ve sinemaya dair üretmiş olduğumuz makaleler.

Yaptığımız paylaşımlarda şu materyaller kullanılmaktadır;

1 – Yapıma ait afiş.
2 – Fragman
3 – Yapım hakkında detaylı bilgi verebilmek adına birkaç fotoğraf veya çok kısa film kesiti. (Bu maddeki materyaller genellikle kullanılmamaktadır.)

Bahsi geçen materyallerin edinilme biçimi ve sunumu şu şekilde yapılmaktadır;

1 – Afiş, fotoğraf gibi materyaller herkes tarafından bilinen İmdb vb. sitelerden edinilmiştir.
2 – Fragman veya çok kısa film kesitleri ise Youtube ve Dailymotion gibi platformlardan edinilmiştir.
3 – Bahsi geçen materyaller kendi sunucumuzda yer almamaktadır. (Örneğin fragman ve çok kısa film kesitlerinin Youtube’dan edinilmesinin ardından gömme yöntemi ile paylaşılması.)

Görmüş olduğunuz üzere söz konusu materyaller, sinema yapımını üreten kişi-ler veya yapımı yayınlama hakkına sahip olan kişi-ler tarafından ilgili yapımı tanıtmak amacıyla internet ortamında paylaşılan materyallerdir. Bu yüzden ötürü de Fragman İzlesene web sitesinin bahsi geçen materyalleri hiçbir biçimde kar amacı gütmeden ilgili yapımları tanıtmak maksadıyla paylaşmakta olduğunu bilmenizi isteriz. Asla yapımın kendisini sunmamaktayız ve sunan sitelere veya yapılanmalara da kesinlikle karşıyız.

Yukarıda detaylarını vermiş olduğumuz tanıtım yaparken ki davranışımızın bir kısmının veya tamamının telif haklarınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız şayet lütfen yapıma dair hak sahibi olduğunuzu gösteren belgeler eşliğinde bizimle İletişim sayfamız üzerinden irtibat kurunuz. İlgili iletişimin ardından 48 saat içerisinde tanıtımı kaldıracağımızı bilmenizi isteriz.

Sizlerden beklentimiz sinemaya dair tanıtım amaçlı yaptığımız paylaşımları desteklemeniz ve ilerleyen süreçte ortaya koyacağınız yeni yapımlarınızın da yine tarafımızca tanıtılması için ricada bulunmanızdır. Elimizden geldiğince yapımlarınızı tanıtmaya devam etmek isteriz.

Web sitemizi ziyaret eden herkesin keyifli bir şekilde vakit geçirmesi dileğiyle…

Fragman İzlesene web sitesi
Diziler – Filmler – Oyuncular – Yönetmenler