Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Nuri Bilge Ceylan Filmleri Ve TV Dizileri

Nuri Bilge Ceylan Filmleri Ve TV Dizileri

Nuri Bilge Ceylan Filmleri Ve TV Dizileri, bu makalemizde sizlere ünlü erkek yönetmen Nuri Bilge Ceylan’ın yönettiği filmler ve TV dizileri hakkında hazırlamış olduğumuz listeleri sunacağız. Lütfen sizler de Nuri Bilge Ceylan’ın yönettiği hangi yapımı izlediyseniz düşüncelerinizle birlikte yorum kısmında belirtiniz.

Nuri Bilge Ceylan Filmleri Ve TV Dizileri

Nuri Bilge Ceylan Filmleri Ve TV Dizileri hakkında oluşturduğumuz listeler aşağıdaki gibidir. Ancak şunu da belirtmeliyiz ki paylaştığımız listelerde adı geçmeyen fakat Ceylan’ın yönetmenliğini yapmış olduğu başka yapımlar da söz konusu olabilir. Bu yüzden farklı kaynaklara da başvurmanız sizlerin çıkarına olacaktır.

Nuri Bilge Ceylan Filmleri;

Nuri Bilge Ceylan Filmleri Ve TV Dizileri
Nuri Bilge Ceylan Filmleri Ve TV Dizileri
  1. Kuru Otlar Üstüne – 2023
  2. Ahlat Ağacı – 2018
  3. Kış Uykusu – 2013
  4. Bir Zamanlar Anadolu’da – 2011
  5. Üç Maymun – 2008
  6. İklimler – 2006
  7. Uzak – 2002
  8. Mayıs Sıkıntısı – 1999
  9. Kasaba – 1997
  10. Koza – 1995

Nuri Bilge Ceylan TV Dizileri;

Nuri Bilge Ceylan’ın herhangi bir dizide yönetmen olarak yer alıp almadığına dair maalesef bir bilgimiz bulunmamaktadır. Bu konuya dair bir bilginizin bulunması halinde lütfen aşağıdaki yorum kısmında belirtiniz. Bu konu hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen farklı kaynaklara da başvurunuz.

Görmüş olduğunuz üzere ünlü erkek yönetmen Nuri Bilge Ceylan‘ın yönettiği film ve diziler bu şekildedir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi paylaştığımız listelerde adı geçmeyen fakat Ceylan’ın yönetmenliğini yapmış olduğu başka yapımlar da söz konusu olabilir. Bu yüzden farklı kaynaklara da başvurmanız sizlerin çıkarına olacaktır.

Şu makalemizi de okumak isteyebilirsiniz. Zeki Demirkubuz Filmleri Ve TV Dizileri

Tüm bilgiler internet ortamından edinilmiştir. Belirli ölçüde eksik veya yanlış bilgi içerebilir. Lütfen farklı kaynaklara da başvurunuz.

SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.