Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Netflix Üyelik Ücretleri 2024 (Güncel Fiyatlar)

2 ay önce
427 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Netflix Üyelik Ücretleri 2024 isimli makalemizde siz değerli ziyaretçilerimize dünya çapında birçok üyesi bulunan dijital platform Netflix’in üyelik ücretleri hakkında bilgi vereceğiz. Hazırsanız başlayalım?

Uyarı : Bu makaledeki tüm bilgiler belirli ölçüde eksiklik veya yanlışlık içerebilir. Lütfen farklı kaynaklara da başvurmayı unutmayınız.

Netflix Üyelik Ücretleri 2024

Netflix Üyelik Ücretleri 2024
Netflix Üyelik Ücretleri 2024

Netflix, dünya genelinde yayın yapan dijital bir platformdur. İçerisinde dizi, film, belgesel ve daha birçok yapımı barındırmaktadır. Pek doğal olarak birçok insan Netflix’e abone olarak bahsi geçen yapımları izlemektedir.

Teknolojinin her geçen gün daha da fazla gelişiyor olması günlük yaşamımızın her anında Netflix gibi platformlara ulaşabilmemizi sağlamaktadır. Dizi ve film izlemeyi seven herkes günlük hayatına devam ederken yolculuk esnasında, yemek yerken veya daha birçok aktiviteyi yerine getirirken beğenileri doğrultusunda Netflix vb. dijital platformlarda sunulan yapımları izlemektedir. Hal böyle iken doğal olarak söz konusu platformların tüm detaylarını biliyor olmak da önem kazanmaktadır. Makalemizi ise onca detay içerisinde Netflix abonelik ücretleri hakkında bilgi vermek amacıyla yazmış bulunmaktayız. İşte detaylar;

Netflix Üyelik Ücretleri 2024;

 • Temel plan: Ayda 119,99 TL
 • Standart plan: Ayda 176,99 TL
 • Özel plan: Ayda 229,99 TL

Netflix Üyelik Ücretleri Ne Zaman Değişir?

Netflix Abonelik Ücretleri 2024
Netflix Abonelik Ücretleri 2024

Bu konuda kesin bir şey söylemek maalesef mümkün değildir. Söz konusu platformun üyelik planları veya fiyatları ile ilgili herhangi bir değişiklik yapıp yapmayacağı hakkında bir bilgimiz bulunmamaktadır. Olası bir değişiklikte ve bir aksilik olmaması halinde güncel bilgileri sizlerle tekrardan paylaşmış olacağımızı düşünmekteyiz.

Netflix Üyelik Planları 2024

Netflix Üyelik Ücretleri 2024
Netflix Üyelik Ücretleri 2024

Netflix’te 3 farklı üyelik planı bulunmaktadır. Bunlar ”Temel Plan””Standart Plan” ve ”Özel Plan” şeklindedir. Bu üyelik planlarının özellikleri ve planları doğal olarak birbirinden farklıdır. Planların genel hatlarıyla fiyat ve özellikleri ise şu şekildedir;

(Söz konusu üyelik türleri ve özelliklerine dair bilgiler Netflix’in resmi web sitesi üzerinden alıntılanmıştır.)

Netflix Temel Plan özellikleri;

 • Reklamsız ve sınırsız dizi, film ve oyun
 • 1 cihazda izleyebilirsiniz (Desteklenen cihazlarda)
 • HD kalitesinde izleyebilirsiniz
 • Desteklenen 1 cihaza içerik indirebilirsiniz

Netflix Standart Plan özellikleri;

 • Reklamsız ve sınırsız dizi, film ve oyun
 • Aynı anda 2 cihazda izleyebilirsiniz (Desteklenen cihazlarda)
 • Tam HD kalitesinde izleyebilirsiniz
 • Desteklenen 2 cihaza aynı anda içerik indirebilirsiniz

Netflix Özel Plan özellikleri;

 • Reklamsız ve sınırsız dizi, film ve oyun
 • Aynı anda 4 cihazda izleyebilirsiniz (Desteklenen cihazlarda)
 • Ultra HD kalitesinde izleyebilirsiniz
 • Desteklenen 6 cihaza aynı anda içerik indirebilirsiniz
 • Netflix konumsal ses

Netflix üyelik paketlerinin genel hatlarıyla özellikleri bu şekildedir. Ancak desteklenen cihazlar, içerik indirme veya Netflix konumsal ses gibi özelliklere dair daha detaylı bilgi edinebilmek için mutlaka Netflix’in resmi web sitesini ziyaret ediniz.

Netflix Öğrenci Üyeliği Var Mı?

Netflix Üyelik Ücretleri 2024
Netflix Üyelik Ücretleri 2024

Bildiğimiz kadarıyla Netflix’in öğrencilere yönelik bir üyelik paketi veya planı bulunmamaktadır. Tekrardan merak etmeniz halinde lütfen Netflix’in resmi web sitesini ziyaret ediniz. (Bu konuda en doğru bilgi orada olacaktır.)

Sonuç olarak Netflix üyelik ücretleri 2024 ile ilgili son durum bu şekildedir. Olası bir değişiklik anında henüz güncelleme almamış olma ihtimalimiz olduğu için yanlış veya eksik bilgi edinmiş olmamak adına lütfen Netflix’in resmi web sitesini de ziyaret ediniz.

Netflix’e Nasıl Üye Olunur?

Bu video Youtube’da bulunan Hızlı Bilgi isimli kanaldan alınmıştır ve gömme yöntemiyle sadece bilgi vermek amacıyla paylaşılmıştır.

Şu makalemizi de okumak isteyebilirsiniz. Disney Plus Üyelik Ücretleri 2024

Tüm bilgiler internet ortamından edinilmiştir.