Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Disney Plus Üyelik Ücretleri 2024 (Güncel Fiyatlar)

2 ay önce
355 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Disney Plus Üyelik Ücretleri 2024 isimli makalemizde siz değerli ziyaretçilerimize dünya çapında birçok üyesi bulunan dijital platform Disney Plus’ın üyelik ücretleri hakkında bilgi vereceğiz. Hazırsanız başlayalım?

Uyarı : Bu makaledeki tüm bilgiler belirli ölçüde eksiklik veya yanlışlık içerebilir. Lütfen farklı kaynaklara da başvurmayı unutmayınız.

Disney Plus Üyelik Ücretleri 2024

Disney Plus Üyelik Ücretleri 2024
Disney Plus Üyelik Ücretleri 2024

Disney Plus, dünya genelinde yayın yapan dijital bir platformdur. İçerisinde dizifilm, belgesel ve daha birçok yapımı barındırmaktadır. Pek doğal olarak birçok insan Disney Plus’ta üyelik açarak bahsi geçen yapımları izlemektedir.

Teknolojinin her geçen gün daha da fazla gelişiyor olması günlük yaşamımızın her anında Disney Plus gibi platformlara ulaşabilmemizi sağlamaktadır. Dizi ve film izlemeyi seven herkes günlük hayatına devam ederken yolculuk esnasında, yemek yerken veya daha birçok aktiviteyi yerine getirirken beğenileri doğrultusunda Disney Plus gibi dijital platformlarda sunulan yapımları izlemektedir. Hal böyle iken doğal olarak söz konusu platformların tüm detaylarını biliyor olmak da önem kazanmaktadır. Makalemizi ise onca detay içerisinde Disney Plus üyelik fiyatları hakkında bilgi vermek amacıyla yazmış bulunmaktayız. İşte detaylar;

Disney Plus’ta sadece bir üyelik planı bulunmaktadır ve bu üyelik türünü ister aylık ödeme yaparak isterseniz de yıllık ödeme yaparak kullanabilmektesiniz. (Yıllık ödeme yapmanız halinde sizden sadece 10 aylık ücret alınmaktadır. Yani 2 aylık bir indirim söz konusu olmakta.)

Disney Plus Üyelik Ücretleri 2024;

 • Standart Üyelik: Aylık 134,99 TL (Yıllık 1.349,90 TL) – (Yıllık ödemede 2 aylık bir indirim uygulanmaktadır.)

Listede sunmuş olduğumu üyelik türünü ister aylık 134,99 TL ödeyerek isterseniz de yıllık ödeme yaparak kullanabilirsiniz. Eğer yıllık ödeme yapmak isterseniz de sizden 10 aylık ücret almaktadır. Yani 2 aylık bir indirim yapılmaktadır. Bu durumda ise ödemeniz gereken tutar yıllık 1.349,90 TL‘dir.

Disney Plus Üyelik Ücretleri 2024’te Değişir Mi?

Bu konuda kesin bir şey söylemek maalesef mümkün değildir. Söz konusu platformun üyelik planları veya fiyatları ile ilgili herhangi bir değişiklik yapıp yapmayacağı hakkında bir bilgimiz bulunmamaktadır. Olası bir değişiklikte ve bir aksilik olmaması halinde güncel bilgileri sizlerle tekrardan paylaşmış olacağımızı düşünmekteyiz.

Disney Plus Üyelik Planları 2024

Disney Plus Üyelik Ücretleri 2024
Disney Plus Üyelik Ücretleri 2024

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Disney Plus’ta şuan için sadece bir üyelik türü bulunmaktadır. Bu üyelik türünün adı ise ”Standart Üyelik’”tir.

Disney Plus Standart Üyelik Özellikleri;

(Söz konusu üyeliğin özellik bilgileri Disney Plus’ın resmi web sitesi üzerinden alıntılanmıştır.)

 • Başka hiçbir yerde izleyemeyeceğin orijinal içerikler, gişe filmleri, bir solukta izlenebilecek diziler ve programlar, atıştırmalık kısa içerikler ve ilham verici belgeseller bulunmaktadır.
 • 10 cihaza ve 7 ayrı profile kadar sınırsız indirme imkanı bulunmaktadır.
 • Uyumlu cihazlarda hiçbir ek ücret ödemeden 4K UHD çözünürlükte Dolby Vision ve Dolby Atmos desteğiyle izleme imkanı bulunmaktadır.
 • Özel çocuk profilleri içeren kapsamlı ebeveyn kontrol sistemi bulunmaktadır.
 • Aynı anda 4 farklı ekranda izleme imkanı bulunmaktadır.

Disney Plus Ücretsiz Üyelik Var Mı?

Bildiğimiz kadarıyla Disney Plus’ta ücretsiz üyelik bulunmamaktadır. Söz konusu platform geçmişte bu tür bir hizmet verdi mi maalesef bilmiyoruz. Yukarıda da belirttiğimiz gibi ”Standart Üyelik” planını yıllık ödeme yaparak kullanmak istemeniz halinde platform 2 aylık bir indirim yapmaktadır ve sizden 12 ay kullanım için 10 aylık üyelik ücreti almaktadır. Ancak ilerleyen zamanda ücretsiz üyelik gibi bir durumun var olup olmadığını merak etmeniz halinde mutlaka Disney Plus’ın resmi web sitesini ziyaret ediniz.

Disney Plus Deneme Üyeliği Var Mı?

Disney Plus Üyelik Ücretleri 2024
Disney Plus Üyelik Ücretleri 2024

Bildiğimiz kadarıyla Disney Plus’ta deneme üyeliği bulunmamaktadır. Söz konusu platform geçmişte bu tür bir hizmet verdi mi maalesef bilmiyoruz. Ancak ilerleyen zamanda bu tür bir durumun var olup olmadığını merak etmeniz halinde mutlaka Disney Plus’ın resmi web sitesini ziyaret ediniz.

Disney Plus Öğrenci Üyeliği Var Mı?

Bildiğimiz kadarıyla Disney Plus’ta öğrenci üyeliği bulunmamaktadır. Söz konusu platform geçmişte bu tür bir hizmet verdi mi maalesef bilmiyoruz. Ancak ilerleyen zamanda bu tür bir durumun var olup olmadığını merak etmeniz halinde mutlaka Disney Plus’ın resmi web sitesini ziyaret ediniz.

Disney Plus Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Disney Plus’ta bulunan üyeliğinizi iptal etmek istemeniz halinde ise şu adımları takip etmeniz yeterlidir;

Disney Plus üyeliği hiçbir taahhüt gerektirmemektedir ve mevcut faturalandırma döneminin bitiminden itibaren geçerli olmak kaydıyla üyeliğinizi dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Aşağıdaki 5 kolay adımı izlemeniz yeterlidir;

(Söz konusu üyelik iptaline ilişkin bilgiler Disney Plus’ın resmi web sitesi üzerinden alıntılanmıştır.)

 1. Disney Plus’ın resmi web sitesine giderek hesabınıza giriş yapın.
 2. Profilinizi seçin.
 3. Hesap bölümünü seçin.
 4. ”Üyeliği İptal Et”’i seçin.
 5. ”İptal İşlemini Tamamla”’yı seçerek onaylayın.

Sonuç olarak Disney Plus üyelik ücretleri 2024 ile ilgili son durum bu şekildedir. Olası bir değişiklik anında henüz güncelleme almamış olma ihtimalimiz olduğu için yanlış veya eksik bilgi edinmiş olmamak adına lütfen Disney Plus’ın resmi web sitesini de ziyaret ediniz.

Disney Plus’a Nasıl Üye Olunur?

Bu video Youtube’da bulunan webdebu isimli kanaldan alınmıştır ve gömme yöntemiyle sadece bilgi vermek amacıyla paylaşılmıştır.

Şu makalemizi de okumak isteyebilirsiniz. Netflix Üyelik Ücretleri 2024

Tüm bilgiler internet ortamından edinilmiştir.