Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

YouTube Beğeni Hilesi 2024 (Şifresiz, Ücretsiz Yapmak Mümkün Mü?)

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

YouTube Beğeni Hilesi 2024 başlıklı makalemizde siz değerli ziyaretçilerimize bu kavram ile aslında neyin kastedildiğine yönelik olabildiğince detaylı bilgiler vermeye çalışacağız.

Birçok insan YouTube isimli platformda kanal açarak, ürettikleri içerikleri paylaşmaktadır. Hal böyleyken pek doğal olarak paylaştığınız içeriklerin diğer kullanıcılar tarafından beğeniliyor olması da önem kazanmaktadır. İşte bu makalemizde YouTube’da kanalı bulunan insanların içeriklerinin beğeni sayısını artırmak adına yaptıkları yöntemlerden biri olan ve internet ortamında sıkça karşılaştığımız beğeni hilesi kavramının hangi amaçla kullanıldığına dair bazı bilgileri sunacağız. Hazırsanız başlayalım?

Uyarı : Bu makalede hilenin kendisi bulunmamaktadır. Makalemiz hile kavramına ve bu kavramı kullanan bazı yapılanmaların davranışlarına yönelik genel düzeyde bilgi içermektedir. Ayrıca makalemizde yer alan tüm bilgiler belirli bir ölçüde eksiklik veya yanlışlık içerebilir. Bu yüzden farklı kaynaklara da başvurmayı ihmal etmeyiniz.

YouTube Beğeni Hilesi 2024

YouTube Beğeni Hilesi 2024
YouTube Beğeni Hilesi 2024

YouTube Beğeni Hilesi 2024: İnsanların YouTube isimli video platformunda paylaştıkları içeriklerin beğeni sayısını artırmak amacıyla yaptıkları 2024 ibareli bir hile türüdür.

YouTube dünya çapında birçok insanın aktif olarak kullandığı bir video platformudur. Epeyce kişinin kullandığı bu tür bir platformun dikkat çekiciliği bazı insanların üretmiş oldukları tüm içerikleri burada paylaşmak istemesine neden oluyor diyebiliriz.

Söz konusu dijital platformun yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi popüler olması paylaşım yapan kullanıcıların içeriklerinin beğeni sayısını artırmak adına bir dizi çaba içerisine girmesine sebep oluyor diyebiliriz. (YouTube fenomenlerinin platform üzerinden ciddi boyutlarda para kazanması da bir diğer faktördür.)

YouTube beğeni sayısını artırmaya yönelik çabalar;

 • Düzenli, kaliteli ve özgün içerik üreterek organik beğeni kasmak.
 • Beğeni hilesi yapmak veya yaptırmaya çalışmak.
 • Beğeni paketlerinden satın almak.
 • Karşılıklı içerik beğenme vb. etkinliklerin yapıldığı gruplarda yer almak.
 • (Ve bu listede yer almayan belki daha birçok yöntem…)

Bu listede adı geçen beğeni hilesi yapmak veya yaptırmaya çalışmak internet ortamında sıkça karşılaştığımız veya bazı insanların hakkında aratma yaptığı yöntemlerden biridir. Peki ”Bu hile kavramı ile anlatılmak istenen nedir?” veya ”Bu kavramı kullanan insanlar aslında neyi ön plana çıkarmak adına bu kavramı kullanıyor?” gelin hep birlikte bahsi geçen hile kavramına genel hatlarıyla bakalım;

YouTube Beğeni Hilesi Nedir?

YouTube Beğeni Hilesi Nedir?
YouTube Beğeni Hilesi Nedir?

YouTube Beğeni Hilesi : İnsanların YouTube isimli video platformunda paylaştıkları içeriklerin beğeni sayısını artırmak amacıyla yaptıkları bir hile türüdür.

Paylaşmış olduğunuz içeriğin beğeni sayısını artırmak adına bu tür davranışların içerisine girmenizi doğal karşılıyoruz. Çünkü bu kadar popüler olan bir platformda ön plana çıkmak veya belirli bir düzeyde başarı elde etmek oldukça zordur.

İnternet ortamında hile kavramı birkaç farklı anlamda kullanılmaktadır. (Bu durum ilgili kavramı kullanan kişilerin asıl amaçlarına bağlıdır.) Ancak söz konusu kavramı kullanan bazı yapılanmalar, beğeni hilesi kavramı ile ellerinde bulunan ve satmak istedikleri beğeni paketlerini öne sürmektedirler. Bunu yaparken de tabi ki de beğeni paketleri kavramını kullandıkları zamanlar da olmaktadır. (Burada bahsini ortaya koyduğumuz şey beğeni paketi satan herkesin hile kavramını bu şekilde kullandığına yönelik ithamda bulunmak değildir. Yanlış anlaşılmak istemeyiz.)

Açmış olduğumuz bu başlığın gereksiz uzamaması adına gelin hile kavramını kullanan kişilerin ortaya koymuş olduğu mevcut duruma dair diğer detaylara bakalım;

YouTube Beğeni Hilesi Şifresiz

YouTube Beğeni Hilesi Şifresiz
YouTube Beğeni Hilesi Şifresiz

YouTube Beğeni Hilesi Şifresiz : İnsanların YouTube isimli video platformunda paylaştıkları içeriklerin beğeni sayısını artırmak amacıyla yaptıkları şifresiz bir hile türüdür.

Şifresiz beğeni hilesi yaptıklarını iddia eden bazı yapılanmaların ortaya koymuş olduğu davranış biçimi ise şu şekildedir;

Bahsi geçen yapılanmalar, beğeni hilesi olarak lanse ettikleri ancak aslında beğeni paketi satışı olan hizmetlerini şifresiz bir biçimde elde etmenizi sağlamaktadır. Örneğin internet ortamında beğeni hilesi ile ilgili bir başlık, reklam veya benzeri bir şey gördünüz ve içinizde bu konuya bakmaya yönelik bir istek oluştu. Söz konusu hileyi yaptırmak istemeniz halinde (Yani beğeni paketi satın almak veya reklam amaçlı ücretsiz sunulan bir miktar beğeniyi elde etmek istediğinizi varsayalım.) bahsi geçen hizmeti elde edebilmeniz için pek doğal olarak YouTube içeriğinizin linkini karşı tarafa vermeniz gerekmektedir. Çünkü ilgili beğeniyi linkini verdiğiniz içeriğinize göndermeleri gerekmektedir. İşlem bu şekilde olduğu sürece hesabınızın çalınması gibi bir durumun söz konusu olacağını düşünmüyoruz. (Bu konuda mutlaka farklı kaynaklara da başvurarak hesabınızın çalınmaması için daha fazla güvenlik önlemi alınıp alınmaması gerektiğini araştırınız.) Fakat sizden içeriğinize beğeni gönderebilmek için YouTube hesabınızın kullanıcı adını ve şifresini isteyenler de olabilir. (Bu konuda çok dikkatli olmak gerekir çünkü karşıdaki insanların asıl amaçlarını tam anlamıyla bilmek mümkün değildir.) İşte YouTube Beğeni Hilesi Şifresiz kavramından kasıt budur. Söz konusu hizmetin detayı her ne olursa olsun şifrenizi vermeden elde edebilmenize imkan sağlayan bir hile türüdür.

Hadi gelin beğeni hilesinin detaylarına bakmaya devam edelim;

YouTube Beğeni Hilesi Ücretsiz

YouTube Beğeni Hilesi Ücretsiz
YouTube Beğeni Hilesi Ücretsiz

YouTube Beğeni Hilesi Ücretsiz : İnsanların YouTube isimli video platformunda paylaştıkları içeriklerin beğeni sayısını artırmak amacıyla yaptıkları ücretsiz bir hile türüdür.

Makalemiz boyunca bahsettiğimiz beğeni paketi satan veya herhangi bir kar amacı gütmeyen bazı yapılanmalar, reklam veya destek olmak amacıyla bir miktar beğeniyi ücretsiz olarak gönderebilmektedir. İşte YouTube Beğeni Hilesi Ücretsiz kavramından kasıt aslında budur. Reklam amaçlı veya destek olmak amacıyla bir miktar beğeniyi linkini vereceğiniz içeriğinize gönderme işlemidir.

YouTube Beğeni Hilesi Siteleri

YouTube Beğeni Hilesi Siteleri
YouTube Beğeni Hilesi Siteleri

İnternet ortamında bu hile kavramından bahseden birçok web site bulunmaktadır. Bazı kişi veya yapılanmalar açmış oldukları web sitelerde beğeni paketi satmak veya kar amacı gütmeden destek olmak amacıyla insanlara ücretli veya ücretsiz beğeni göndermektedirler.

Yukarıda bahsi geçen bu yapılanmaların açmış oldukları web sitelerin güvenli olup olmadıklarına yönelik herhangi bir bilgimiz bulunmamaktadır. Ancak ücretli veya ücretsiz olarak sunulan beğeni paketlerini asla şifrenizi veya gmail adresinizi vererek edinmeyiniz. Çünkü karşı taraftaki insanların asıl niyetlerini bilemezsiniz. Kimileri sadece dürüstçe hizmet verip ekmek parası kazanmak isterken kimileri de kanalınızı veya bir takım bilgilerinizi çalmak için web site kurmuş olabilir.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz söz konusu web sitelerde YouTube ile ilgili birçok hizmet bulunabilmektedir. Bahsi geçen web siteleri ziyaret etmeniz durumunda ücretli veya ücretsiz olarak sunulan hizmetleri inceleyebilir, güvenli ve faydalı bulmanız halinde yaptırabilirsiniz. Bu konuda karar sadece size aittir. Biz, her şeyden önce organik beğeni kasmaktan yanayız. Adı geçen web siteleriyle herhangi bir etkileşim kurmanız halinde uygun fiyata fayda görmenizi dileriz.

Bu hile türüne dair kafanızda birçok soru olabilir. Gelin hep birlikte sorulması mümkün olan şu sorulara ve cevaplarına bakalım;

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Birçok insan YouTube Beğeni Hilesi yaptırmak istediği zaman pek doğal olarak aşağıdaki soruların bir veya birden fazlasının cevabını merak edebiliyor. İşte sorulması mümkün olan sorular ve cevapları;

YouTube Beğeni Hilesi Nasıl Yapılır?

Bu hile türünün nasıl yapılacağına dair kesin bir şey söylemek maalesef mümkün değildir. Bir panel, yazılım veya daha farklı yine bilmediğimiz bir yöntem kullanılıyor olabilir. Bilen kişilerin de kullandıkları yöntemi söyleyeceklerini sanmıyoruz. Bu konuda daha detaylı bilgi için lütfen farklı kaynaklara da başvurunuz.

YouTube Beğeni Hilesi Faydalı Mı?

YouTube Beğeni Hilesi Faydalı Mı?
YouTube Beğeni Hilesi Faydalı Mı?

Bu hile türünün faydalı olup olmaması aslında hileyi nasıl kullandığınıza ve elde edeceğiniz hizmetin kalitesine göre değişmektedir. Örneğin kaliteli, gerçek ve düşmeyen beğeni edinmiş olmanız söz konusu platformda bir dizi fayda sağlayabilir. İşte söz konusu hilenin bir ihtimal sağlayacağı faydalar;

 • Diğer kullanıcılar beğeni satın aldığınızı fark etmezlerse içeriğinizin birçok kullanıcı tarafından ilgi çekici bulunduğunu düşünebilirler. (Belki içeriğinizi daha fazla beğenebilir veya sizi takip etmek isteyebilirler.)
 • Kaliteli ve gerçek beğeni sahibi olmanız içeriklerinizin YouTube’un algoritmasının gözünde ”+” değer elde etmesine sebep olabilir. (Tabi ki de bu sadece bir varsayım. Bu konuda detaylıca araştırma yapmadan hareket etmeyiniz.)
 • Ve daha birçok bilmediğimiz veya tahminde bulunamadığımız bir dizi faydaları olabilir.

Uyarı : Bu liste ile hilenin faydalarına yönelik sunduğumuz maddelerin tamamı sadece birer tahminden ibarettir. Lütfen bu konuya dair bilginiz veya tecrübeniz varsa aşağıdaki yorum kısmında belirterek, aynı konuda araştırma yapan insanların doğru bilgiye ulaşmasını sağlayınız. (Teşekkürler)

YouTube Beğeni Hilesi Zararlı Mı?

YouTube Beğeni Hilesi Zararlı Mı?
YouTube Beğeni Hilesi Zararlı Mı?

Bu hile türünün zararlı olup olmaması aslında hileyi nasıl kullandığınıza ve elde edeceğiniz hizmetin kalitesine göre değişmektedir. Örneğin kalitesiz, bot ve düşen beğeni edinmiş olmanız söz konusu platformda bir dizi zararlı sonuca neden olabilir. İşte söz konusu hileden ötürü ortaya çıkabilecek bir dizi zararlar;

 • Diğer kullanıcılar beğeni satın aldığınızı düşünmeleri halinde kanalınıza abone olmak istemeyebilirler.
 • ”Fenomen” olabilmek adına beğeni satın aldığınızı ve bu tür çabalarla başarılı olmaya çalıştığınızı düşünen insanlar kanalınızdan uzak durmak isteyebilir veya hakkınızda olumsuz düşünebilirler.
 • YouTube isimli platform sahte beğeni elde ettiğinizi fark etmesi halinde bir takım yaptırımlara gidebilir. (Söz konusu platformun geçmişte bu tür durumlarda ne gibi yaptırımlar uyguladığına dair maalesef detayı bir bilgimiz bulunmamaktadır. Bu yüzden ötürü de lütfen farklı kaynaklara da başvurunuz.)
 • Ve daha birçok bilmediğimiz veya tahminde bulunamadığımız bir dizi zararları olabilir.

Uyarı : Bu liste ile hilenin zararlarına yönelik sunduğumuz maddelerin tamamı sadece birer tahminden ibarettir. Lütfen bu konuya dair bilginiz veya tecrübeniz varsa aşağıdaki yorum kısmında belirterek, aynı konuda araştırma yapan insanların doğru bilgiye ulaşmasını sağlayınız. (Teşekkürler)

YouTube Beğeni Hilesi Yasal Mı?

Beğeni hilesi yaptırmak suç mudur bilmiyoruz ancak başkalarının üyeliğini hacklemek veya rızaları olmadan kendi çıkarlarınız doğrultusunda kullanmak yasal değildir. Bu yüzden herhangi bir yazılım veya hack yöntemi ile kullanıcıların hesaplarını ele geçirerek içeriklerinizi beğendirmeye çalışmayınız. Yasal anlamda ciddi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. (Bu konuya dair daha fazla bilgi edinmek için farklı kaynaklara da başvurmanız sizlerin çıkarına olacaktır.)

YouTube Beğeni Hilesi Güvenli Mi?

Makalemiz içerisinde de bahsettiğimiz gibi söz konusu hile veya beğeni paketi hizmetini edinmeye çalışırken şifrenizi, gmail adresinizi veya kanalınızın elinizden gitmesine sebep olabilecek herhangi bir bilgiyi karşı tarafa vermiyorsanız gayet güvenlidir diyebiliriz. Ancak bazı yöntemlerle beğeni edinmiş olmanız YouTube isimli platformun bir takım yaptırımları uygulamasına sebep olabilir. (Bu konuyu mutlaka araştırınız.)

Sonuç olarak YouTube Beğeni Hilesi 2024 hakkında hazırlamış olduğumuz makalemiz bu şekildedir. Umarız bu konuya dair araştırma yapan insanlar için faydalı bir makale olmuştur.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi makalemizde yer alan tüm bilgiler belirli bir ölçüde eksiklik veya yanlışlık içerebilir. Bu yüzden farklı kaynaklara da başvurmayı ihmal etmeyiniz. Ayrıca söz konusu beğeni paketi satan veya ücretsiz olarak beğeni gönderimi yapan kişi veya yapılanmalarla herhangi bir ticari bağımız bulunmamaktadır. Makalemizin yazılma amacı asla bahsi geçen kişi veya yapılanmaları kötülemek veya onlara karşı benzeri bir tutum sergilemek değildir. Lütfen bu tür hile konularına dair düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmında belirtiniz. (Teşekkürler)

Şu makalemizi de okumak isteyebilirsiniz. YouTube Abone Hilesi 2024

Tüm bilgiler internet ortamından edinilmiştir.