Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

3 Kasım 2023 Tarihinde Vizyona Girecek Olan 5 Film

1 ay önce
193 kez okundu
3 Kasım 2023 Tarihinde Vizyona Girecek Olan 5 Film

3 Kasım 2023 Tarihinde Vizyona Girecek Olan 5 Film, vizyondaki filmleri merak eden ve özellikle de bazı filmleri ”Bir an önce gösterime girse de izlesem!” diye heyecanla bekleyen insanlar için güzel bir haberimiz var. Aşağıda genel hatlarıyla bilgilerini sunduğumuz 5 film bir aksilik olmaması halinde 3 Kasım 2023 tarihinde gösterime giriyor. Hadi gelin hep birlikte bahsi geçen filmlerin hangileri olduğuna bakalım.

3 Kasım 2023 Tarihinde Vizyona Girecek Olan 5 Film
3 Kasım 2023 Tarihinde Vizyona Girecek Olan 5 Film

Uyarı : İlgili tarihte vizyona gireceğine dair bilgi verdiğimiz 5 film dışında başka filmler de yine vizyona girebilir. Ayrıca herhangi bir sebepten dolayı filmlerin vizyon tarihi değişebilir. Bu konuda daha detaylı bilgi edinmek için lütfen farklı kaynaklara da başvurunuz.

3 Kasım 2023 Tarihinde Vizyona Girecek Olan 5 Film

Ülkemizde sinemayı sıkı bir biçimde takip eden ve yayınlanan filmleri mutlaka izleyen epeyce yurttaş bulunmaktadır. Bu durumdan ötürü de vizyona girecek olan filmler hakkında yapılan paylaşımların önemi de bir hayli artmaktadır. Çünkü söz konusu filmlere dair en azından genel hatlarıyla verilen bilgiler hangi filmi izlemek isteyeceğinize karar vermeniz konusunda epeyce yardımcı olabilmektedir. İşte bu makalemizde sizlere gösterime girecek olan 5 film hakkında bilgiler vereceğiz.

İşte bahsi geçen ve 3 Kasım 2023 tarihinde vizyona girecek olan 5 film;

1 – Freddy’nin Pizza Dükkanında Beş Gece (Five Nights at Freddy’s) – (2023)

Freddy’nin Pizza Dükkanında Beş Gece Filmi Türkçe Altyazılı Fragman İzle

Korku, gizem ve gerilim türünde olan ve orijinal adıyla Five Nights at Freddy’s filminin yönetmen koltuğunda Emma Tammi oturuyor. Senaristler ise Scott Cawthon, Seth Cuddeback ve Emma Tammi‘dir.

Filmin oyuncuları : Josh Hutcherson, Piper Rubio, Elizabeth Lail, Matthew Lillard, Mary Stuart Masterson ve daha birçok oyuncu…

Filmin konusu : Film, gece vardiyasında çalışan bir güvenlik görevlisinin yaşadıklarını anlatmaktadır. Freddy Fazbear’s Pizza isimli bir restoranda güvenlik görevlisi olarak çalışmaya başlayan Mike Schmidt, gece vardiyasında çalışacağı için işinin kolay geçeceğini düşünmektedir. Ancak Mike, daha ilk iş gününde gece vardiyasının üstesinden gelmenin sandığından daha da zor olacağını anlar. Gece olduğunda karanlık ve ölümcül bir sır ortaya çıkar. Canlanan animatronik bebekler, psikopat katillere dönüşür ve şiddetli bir cinayet serisi başlar.

2 – Taylor Swift: The Eras Tour (2023)

Taylor Swift: The Eras Tour Filmi Türkçe Altyazılı Fragman İzle

Müzikal türde olan bu filmin yönetmen koltuğunda Sam Wrench oturuyor.

Filmin oyuncuları : Taylor Swift (Ayrıca filmde dansçılar da yer almaktadır.)

Filmin konusu : Film, dünyaca ünlü yıldız Taylor Swift’in nefes kesen Eras Tour konserini gözler önüne sermektedir.

3 – Bir Düşüşün Anatomisi (Anatomy of a Fall) – (Anatomie d’une chute) – (2023)

Bir Düşüşün Anatomisi Filmi Türkçe Altyazılı Fragman İzle

Suç, dram ve gerilim türünde olan ve orijinal adıyla Anatomie d’une chute filminin yönetmen koltuğunda Justine Triet oturuyor. Senaristler ise Justine Triet ve Arthur Harari‘dir.

Filmin oyuncuları : Sandra Hüller, Swann Arlaud, Milo Machado Graner, Antoine Reinartz, Samuel Theis ve daha birçok oyuncu…

Filmin konusu : Film, annesinin şüpheli olduğu davanın seyrini değiştiren bir çocuğun hikayesini konu ediyor. Sandra, Samuel ve 11 yaşındaki görme engelli oğulları Daniel bir yıldır dağlarda her şeyden uzak bir yaşam sürer. Bir gün Samuel, evlerinin önünde ölü bulunur ve bu şüpheli ölüm ile ilgili soruşturma başlatılır. Sandra, şüpheleri olmasına rağmen kısa süre sonra suçlanır; intihar mı, cinayet mi? Bir yıl sonra Daniel, annesi aleyhine açılan ve çiftin kelimenin tam anlamıyla parçalara ayrıldığı mahkeme duruşmasına katılır.

4 – Yüz Yüze (Wesh X Wesh) – (2023)

Yüz Yüze Filmi Türkçe Altyazılı Fragman İzle

Komedi türünde olan ve orijinal adıyla Wesh X Wesh filminin yönetmen koltuğunda Waleed El Halfawy oturuyor. Filmin senaristi ise yönetmenin kendisidir.

Filmin oyuncuları : Mohamed Mamdouh, Amina Khalil, Mohamed Shahin, Asmaa Galal, Bayoumi Fouad ve daha birçok oyuncu…

Filmin konusu : Film, evliliklerinde yaşadıkları sorunlara ailelerini de dahil eden bir çiftin yaşadıklarını konu ediyor. Evli bir çift yaşadıkları tartışmaları bir sonuca vardıramayınca, duruma müdahale etmeleri için ailelerini devreye sokmaya karar verirler. Ancak onların araya girmesiyle anlaşmazlık iyice büyür. Tarafların çatışması sırasında apartmanın kapı kilidi bozulur ve herkes içeride kitli kaldığında işler çığırından çıkar.

5 – Büyük Macera 2: Sürpriz Misafir (Big Trip 2: Special Delivery) – (Bolshoye puteshestviye. Spetsialnaya dostavka) – (2022)

Büyük Macera 2: Sürpriz Misafir Türkçe Dublaj Fragman İzle

Animasyon, macera ve komedi türünde olan ve orijinal adıyla Bolshoye puteshestviye. Spetsialnaya dostavka filminin yönetmen koltuğunda Natalya Nilova ve Vasiliy Rovenskiy oturuyor. Senaristler ise Vasiliy Rovenskiy ve Pavel Vinogradov‘dur.

Filmin oyuncuları : Daniel Medvedev, Bernard Jacobsen, Stephen Thomas Ochsner, Liza Klimova, Kate Lann ve daha birçok oyuncu… (Bahsi geçen kişiler seslendirme yapmışlardır ve mesleki hayatlarında oyuncu olup olmadıklarına yönelik maalesef bir bilgimiz bulunmamaktadır.)

Filmin konusu : Mic Mic ve Oscar inanılmaz maceralarından döneli bir yıl oldu. Akbaba’nın Amerikan başkanlık seçimlerinde Grizzly yavrusunun, rakibine teslim edilmesini sabote etmek için yaptığı şeytani bir planın ardından Mic Mic, Oscar, genç Panda ve Stork, küçük Grizzly’yi geri getirmek için zeplinle başka bir harika maceraya atılır.

Sonuç olarak 3 Kasım 2023 tarihinde vizyona girecek olan 5 film bu şekildedir. Yukarıda da belirttiğimiz üzere adı geçen bu 5 film dışında başka filmler de yine vizyona girebilir. Ayrıca herhangi bir sebepten dolayı filmlerin vizyon tarihi değişebilir. Bu konuda daha detaylı bilgi edinmek için lütfen farklı kaynaklara da başvurunuz.

Filmleri izlemeniz halinde keyif almanız dileğiyle…

Şu makalemizi de okumak isteyebilirsiniz. 2023 Kasım Ayında Vizyona Girecek Olan Filmler

Makalemizde yer alan tüm materyaller ilgili yapımları tanıtmak amacıyla kullanılmıştır. Herhangi bir kar amacı gütmemekteyiz. Lütfen söz konusu filmleri sadece yasal yollardan izleyiniz.

SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.