Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

17 Kasım 2023 Tarihinde Vizyona Girecek Olan 5 Film

3 hafta önce
91 kez okundu
17 Kasım 2023 Tarihinde Vizyona Girecek Olan 5 Film

17 Kasım 2023 Tarihinde Vizyona Girecek Olan 5 Film, vizyondaki filmleri merak eden ve özellikle de bazı filmleri ”Bir an önce gösterime girse de izlesem!” diye heyecanla bekleyen insanlar için güzel bir haberimiz var. Aşağıda genel hatlarıyla bilgilerini sunduğumuz şu 5 film bir aksilik olmaması halinde 17 Kasım 2023 tarihinde gösterime giriyor. Hadi gelin hep birlikte bahsi geçen filmlerin hangileri olduğuna bakalım.

17 Kasım 2023 Tarihinde Vizyona Girecek Olan 5 Film
17 Kasım 2023 Tarihinde Vizyona Girecek Olan 5 Film

Uyarı : İlgili tarihte vizyona gireceğine dair bilgi verdiğimiz söz konusu 5 film dışında başka filmler de yine vizyona girebilir. Ayrıca herhangi bir sebepten dolayı filmlerin vizyon tarihi değişebilir. Bu konuda daha detaylı bilgi edinmek için lütfen farklı kaynaklara da başvurunuz.

17 Kasım 2023 Tarihinde Vizyona Girecek Olan 5 Film

Ülkemizde sinemayı sıkı bir biçimde takip eden ve yayınlanan filmleri mutlaka izleyen epeyce yurttaş bulunmaktadır. Bu durumdan ötürü de vizyona girecek olan filmler hakkında yapılan paylaşımların önemi de bir hayli artmaktadır. Çünkü söz konusu filmlere dair en azından genel hatlarıyla verilen bilgiler hangi filmi izlemek isteyeceğinize karar vermeniz konusunda epeyce yardımcı olabilmektedir. İşte bu makalemizde sizlere gösterime girecek olan 5 film hakkında bilgiler vereceğiz.

İşte bahsi geçen ve 17 Kasım 2023 tarihinde vizyona girecek olan 5 film;

1 – Açlık Oyunları: Kuşların ve Yılanların Şarkısı (The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes) – (2023)

Açlık Oyunları: Kuşların ve Yılanların Şarkısı Filmi Türkçe Altyazılı Fragman İzle

Aksiyon, macera ve dram türünde olan ve orijinal adıyla The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes filminin yönetmen koltuğunda Francis Lawrence oturuyor. Senaristler ise Michael Lesslie, Michael Arndt ve Suzanne Collins‘tir.

Filmin oyuncuları : Dexter Sol Ansell, Rosa Gotzler, Clemens Schick, Fionnula Flanagan, Tom Blyth ve daha birçok oyuncu…

Filmin konusu : Bu film, Panem’in başına geçmesinden yıllar önce, 18 yaşındaki Coriolanus Snow’un hikayesini konu ediyor. Yakışıklı ve çekici bir genç olan Coriolanus’un hayatı, 10. Açlık Oyunları için mentor olarak seçildiğinde değişir. Mentorluk edeceği kız 12. Bölge’den seçilen ve son derece yoksul olan Lucy Gray Bird’dür.

2 – Minik Fare ve Sevimli Ayı’nın Maceraları (Ernest et Célestine: Le voyage en Charabie) – (2022)

Minik Fare ve Sevimli Ayı’nın Maceraları Filmi Türkçe Dublaj Fragman İzle

Animasyon, macera ve komedi türünde olan ve orijinal adıyla Ernest et Célestine: Le voyage en Charabie filminin yönetmen koltuğunda Julien Chheng ve Jean-Christophe Roger birlikte oturuyor. Senaristler ise Agnès Bidaud, Didier Brunner ve Guillaume Mautalent‘dır.

Filmin oyuncuları : Lambert Wilson, Pauline Brunner, Michel Lerousseau, Celine Ronté, Lévanah Solomon ve daha birçok oyuncu… (Bahsi geçen kişiler seslendirme yapmışlardır ve mesleki hayatlarında oyuncu olup olmadıklarına yönelik maalesef bir bilgimiz bulunmamaktadır.)

Filmin konusu : Kırılan kemanı tamir ettirmek için Ernest’in üllkesine dönen Ernest ve Celestine, beklenmedik bir durumla karşılaşırlar. Ülkede müzik yasaklanmışıtr. Bu durum üzerine ikili, bu adaletsizliği düzeltip, yeniden ülkelerinde müzik sesi duyumlasını sağlamak için zorlu bir mücadeleye girişir.

3 – Kediler Müzede (Koty Ermitazha) – (2023)

Kediler Müzede Filmi Türkçe Dublaj Fragman İzle

Animasyon, macera ve komedi türünde olan ve orijinal adıyla Koty Ermitazha filminin yönetmen koltuğunda Vasiliy Rovenskiy oturuyor. Senaristler ise Elvira Bushtets, Fyodor Derevyanskiy ve Vasiliy Rovenskiy‘dir.

Filmin oyuncuları : Jordan Worsley, Stephen Peter Krisel, Maria Smakhtina, Michael Kleeman, Nikki Aaron ve daha birçok oyuncu… (Bahsi geçen kişiler seslendirme yapmışlardır ve mesleki hayatlarında oyuncu olup olmadıklarına yönelik maalesef bir bilgimiz bulunmamaktadır.)

Filmin konusu : Şatoda yaşayan uysal bir kedi olan Vincent, şatoya sel basınca zor durumda kalır. Bu durum üzerine akıllı bir fare olan Maurice, Vincent’ı kurtarır. Antik ve eski bir piyano içine saklanan ikili, piyanonun sele kapılmasıyla kendilerini denizde bulurlar. Piyanoyu bulan bir grup denizci, içinde saklanan Maurice ve Vincent ile birlikte piyanoyu müzeye teslim eder. Dünyaca ünlü eserlerle dolu olan müzede ikisi, müzenin koruyucuları olan bir grup kediyle karşılaşır. Grup, müzedeki eserleri kemirgenlerden korumaya çalışmaktadır. Vincent, koruyucuların güvenini kazanıp, onlarla arkadaş olmak için uğraşırken bir yandan da eski tabloları kemirmeye bayılan Maurice’i kedi grubundan gizlemeye çalışır.

4 – Türkler Çıldırmış Olmalı 2: Mavi Vatan (2023)

Türkler Çıldırmış Olmalı 2: Mavi Vatan Filmi Fragman İzle

Aksiyon ve komedi türünde olan bu filmin yönetmen koltuğunda Murat Aslan oturuyor. Senarist ise yine yönetmenin kendisidir.

Filmin oyuncuları : Attila Olgaç, Zehra Yılmaz, Yeşim Salkım, Peker Açıkalın, Bülent Çolak ve daha birçok oyuncu…

Filmin konusu : Komedi türündeki “Türkler Çıldırmış Olmalı” filminin devam halkası olan “Türkler Çıldırmış Olmalı 2 Mavi Vatan”ın yönetmen koltuğunda, ilk filmin de yönetmenliğini üstlenen Murat Aslan oturuyor. Senaryosunda Murat Aslan’ın imzasının olduğunu filmin oyuncu kadrosunda…

5 – Meksika Açmazı (2023)

Meksika Açmazı Filmi Fragman İzle

Komedi türünde olan bu filmin yönetmen koltuğunda Alper Mestçi oturuyor. Senaristler ise Anlatanadam, Fazlı Polat ve Mesut Süre‘dir.

Filmin oyuncuları : Nicholas Facey, Ecem Çalhan, Fazlı Polat, Mesut Süre, Duygu Kocabıyık, Anlatanadam, İsmail Aksoy ve daha birçok oyuncu…

Filmin konusu : Meksika Açmazı ekibi, aldıkları iş teklifi üzerine Kapadokya’ya gitmek üzere yola koyulur. Faklı motivasyonlarla gittikleri Kapadokya’da kendilerini bir dizi komik olayın içinde bulan ekip, ilişkilerini sorguladıkları bir açmaza düşer. Türlü şeylerle dostlukları sınanan üçlü, her şeyin üstesinden mizahın ve neşenin gücüyle gelir.

Sonuç olarak 17 Kasım 2023 tarihinde vizyona girecek olan 5 film bu şekildedir. Yukarıda da belirttiğimiz üzere söz konusu bu 5 filmin dışında başka filmler de yine vizyona girebilir. Ayrıca herhangi bir sebepten dolayı filmlerin vizyon tarihi değişebilir. Bu konuda daha detaylı bilgi edinmek için lütfen farklı kaynaklara da başvurunuz.

Filmleri izlemeniz halinde keyif almanız dileğiyle…

Şu makalemizi de okumak isteyebilirsiniz. Yasa Dışı Film Ve Dizi İzleme Sitelerinden Uzak Durmanız İçin 3 Yeterli Sebep

Makalemizde yer alan tüm materyaller ilgili yapımları tanıtmak amacıyla kullanılmıştır. Herhangi bir kar amacı gütmemekteyiz. Lütfen söz konusu filmleri sadece yasal yollardan izleyiniz.

SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.