Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

YouTube Abone Kasma Yöntemleri (20 Yöntem)

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Youtube Abone Kasma Yöntemleri, başlıklı makalemizde siz değerli ziyaretçilerimize YouTube isimli video platformunda organik abone kasma yöntemleri ile ilgili bilgiler vereceğiz. Hazırsanız başlayalım.

Uyarı : Makalemizde yer alan yöntemler dışında daha birçok yöntemin varlığı söz konusu olabilir. Bu yüzden farklı kaynaklara da başvurmayı ihmal etmeyiniz..

Youtube Abone Kasma Yöntemleri

Teknolojinin her geçen gün daha da geliştiği çağımızda YouTube gibi platformlar dünya genelinde birçok insana ulaşabiliyor. Bu yüzden bu tür platformlar birçok marka ve içerik üreticisinin insanlara ulaşabilmesi konusunda epeyce faydalı olmaktadır. Dünya çapında birçok insanın kullandığı YouTube’da abone sayısı da önemli bir hal almış durumda. Eğer siz de abone sayınızı artırmak istiyorsanız makalemizdeki yöntemleri denemelisiniz.

YouTube Abone Kasma Yöntemleri
YouTube Abone Kasma Yöntemleri

YouTube Abone Kasma Ücretsiz şeklinde bir arayış içerisindeyseniz şu yöntemleri deneyebilirsiniz. (Bazı yöntemler bir miktar para harcamanıza sebep olabilir.)

YouTube abone kasma yöntemleri;

 1. Her şeyden önce sabırlı ve çalışkan olmalısınız. Her şeyin bir anda olmasını bekleyip üstüne üstlük bir de tembel davranmanız başarılı olmanızı engeller.
 2. Kanalınızın her detayını iyi bir biçimde dizayn etmelisiniz. Ayrıca iyi bir tanıtım videosu hazırlayarak kanalınızı ziyaret eden insanlara kim olduğunuzu ve ne yapmak istediğinizi net bir şekilde belirtmeniz gerekli.
 3. Düzenli olarak içerik paylaşmanız abone sayınızı artırma konusunda işinize yarayabilir.
 4. Platformda paylaşmış olduğunuz videoların içerisine ”Abone Ol” gibi izleyicileri kanalınıza abone olmaya teşvik edici animasyonlar ekleyebilirsiniz.
 5. Her videonuzun sonuna ”End Card” eklemenizde faydalı olabilir.
 6. Kanalınızda oynatma listeleri oluşturmanız oldukça önemlidir. Kanalınızı ziyaret eden insanların önüne bir harita koymanız yerinde olacaktır.
 7. Önemli olan çok sayıda içerik üretmek değildir. Kullanıcılar için faydalı olan ve iyi zaman geçirmelerini sağlayan özgün içerikler üretmelisiniz.
 8. İçeriklerinize yapılan yorumları mutlaka dikkate almalısınız. İzleyicilerle doğru bir biçimde iletişim kurmanız kanalınıza abone olmayı istemelerini sağlayabilir.
 9. Kanalınız için diğer sosyal medya ortamlarını aktif olarak kullanmanız da abone kasma konusunda fayda sağlayacaktır.
 10. Sizinle aynı konularda içerik üreten rakiplerinizi iyi bir şekilde analiz etmeniz gerekmektedir. Rakiplerinizin artı ve eksilerini saptamanız nasıl bir yol izlemeniz gerektiğine dair ipucu verebilir.
 11. Ürettiğiniz içeriğin başlığını, öne çıkan görselini, açıklama kısmını, etiketlerini ve daha birçok detayını dikkatlice düzenlemelisiniz.
 12. Ürettiğiniz içeriklerde mutlaka samimi olun ve izleyicilere dokunabilmeyi başarın.
 13. YouTube SEO ayarları oldukça önemlidir. Bu konuda detaylıca araştırma yapmalısınız. (Detaylı araştırma yapmadan belirli bir ücret karşılığında SEO hizmeti satın almayınız. Çünkü her SEO uzmanı olduğunu iddia eden kişi SEO uzmanı değildir.)
 14. İzleyicilerinizden ve YouTube konusunda başarılı olan insanlardan öneri almayı ihmal etmeyiniz. Çünkü alacağınız öneriler gözünüzden kaçan herhangi bir detayın ortaya çıkmasını sağlayabilir. Ayrıca yeni fikirler üretmenizde faydalı olabilir. (Tabi ki de her öneri faydalı olacak diye bir şey yok.)
 15. İçerik üretirken hakim olduğunuz bir sektöre yönelik çalışma yapmanız daha iyi olacaktır. Çünkü hakkında bilgi sahibi olmadığınız bir konuda kaliteli içerik üretmeniz oldukça zordur. Üretseniz dahi olası bir eksiklikten ötürü başarılı olamayabilirsiniz.
 16. Belirli bir bütçe planlaması yaparak, kanalınızın reklamını yaptırabilirsiniz. Ancak bu konuda detaylı araştırma yapmadan reklam yaptırmayınız. Çünkü harcayacağınız paranın karşılığını alamamanız durumunda maddi zarara uğrayabilirsiniz.
 17. YouTube Abone Kasma konusunda bol bol araştırma yapınız. Örneğin bu makalede yer almayan fakat ortaya koyulmuş olan bir yöntem size birçok fayda sağlayabilir.
 18. YouTube Abone Kasma Siteleri veya grupları ile ilgili araştırma yaparak bu tür ortamlardan faydalanabilirsiniz.
 19. YouTube’da kanal sahibi olmak ve içerik üretmek konularında bol bol araştırma yapmanız sizin çıkarınıza olacaktır.
 20. Ve son olarak diğer kanal sahipleriyle iş birliği yapın.

YouTube Abone Kasma yöntemleri bu şekildeydi. Peki abone kasarken nelere dikkat etmeli?

YouTube’da Abone Kasarken Nelere Dikkat Edilmeli?

YouTube Abone Kasma Yöntemleri
YouTube Abone Kasma Yöntemleri

YouTube Abone Artırma yaparken şu hususlara mutlaka dikkat ediniz;

 1. Youtube yayıncı politikalarına uyun. Platformun hesabınıza yaptırım uygulamasına sebep olacak davranışlardan kaçının.
 2. İçerik üretirken dürüst olun ve abone kaybetmenize sebep olacak yalanlardan kaçının.
 3. İnsanları yanıltmayın, spam içerikler üretmeyin.
 4. Mutlaka özgün olun ve taklitten kaçının.
 5. Asla sabırsız davranmayın. Tembel olmayın.
 6. Mücadele etmeyi asla bırakmayın.

Sonuç olarak Youtube Abone Kasma Yöntemleri ile ilgili hazırladığımız makalemiz bu şekilde. Umarız bu konuda araştırma yapan insanlara faydası olur. Yukarıda da belirttiğimiz gibi makalemizde yer alan yöntemler dışında daha birçok yöntemin varlığı söz konusu olabilir. Bu yüzden farklı kaynaklara da başvurmayı ihmal etmeyiniz..

Şu makalemizi de okumak isteyebilirsiniz. YouTube Abone Hilesi

Tüm bilgiler internet ortamından edinilmiştir.