Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Madam Web Filmi Konusu, Yorumlar Ve Oyuncular (2024)

Madam Web Filmi Konusu, Yorumlar Ve Oyuncular (2024) başlıklı makalemizde siz değerli ziyaretçilerimize bir aksilik olmaması halinde Türkiye’de 16 Şubat 2024 tarihinde vizyona girecek olan Madam Web filmi hakkında olabildiğince detaylı bilgiler vereceğiz. Hazırsanız başlayalım?

Madam Web Filmi Konusu, Yorumlar Ve Oyuncular (2024)

Madam Web Filmi Konusu, Yorumlar Ve Oyuncular (2024)
Madam Web Filmi Konusu, Yorumlar Ve Oyuncular (2024)

Bir aksiyon, macera ve bilim kurgu filminin tanıtımı ile karşınızdayız. Yukarıda da belirttiğimiz gibi 16 Şubat 2024 tarihinde vizyona girecek olan Madam Web filminin yönetmen koltuğunda S.J. Clarkson oturuyor. Senaristler ise Matt Sazama, Burk Sharpless ve Claire Parker‘dır.

Aksiyon filmleri ülkemizde ilgiyle izlenen film türlerinden biridir. Birçok insan düzenli olarak aksiyon filmlerini izlemektedir. Umarız filmi izlemeniz halinde beğenirsiniz.

Diğer detaylar;

Orijinal Adı : Madame Web
Yönetmen : S.J. Clarkson
Senarist : Matt Sazama, Burk Sharpless, Claire Parker
Oyuncular : Sydney Sweeney, Isabela Merced, Dakota Johnson, Emma Roberts, Adam Scott ve daha birçok oyuncu…
Tür : Aksiyon Filmleri, Macera Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Marvel Filmleri, Fantastik Filmler, Yabancı Filmler, Amerikan Filmleri, 2024 Filmleri
Yıl ve Süre : 2024 – 1 saat 56 dakika
Yayın Tarihi : 16 Şubat 2024 (Türkiye)
Menşei : Amerika Birleşik Devletleri
Yapımcı Şirket : Columbia Pictures, Di Bonaventura Pictures, Marvel Entertainment

Madam Web Filmi Konusu

Madam Web filminin konusuna dair yapmış olduğumuz araştırma neticesinde şu konu bilgisine ulaşmış bulunmaktayız;

Madame Web filmi, doğuştan kör olan ve garip bir nörolojik rahatsızlıktan mustarip bir kadın olan Cassandra Webb’in hikayesini anlatmaktadır. Ancak, bunun bir yan etkisi olur ve bir medyum olmak için kullandığı güçlü psişik yetenekler geliştirir ve bu şekilde Madame Web’e dönüşür.

Filmin konusu hakkında bilgi verdiğimize göre geçelim yorumlara;

Madam Web Filmi Yorumlar

Madam Web filminin yorumları hakkında yapmış olduğumuz araştırma neticesinde şu yorumlara ulaşmış bulunmaktayız; (Bazı zamanlarda elde ettiğimiz yorumları otomatik çeviri sonrasında paylaştığımız için bazı anlam kaymaları yaşanabilmektedir.)

 • Madame Web; Bilmeyenler için kendisi Marvel çizgiromanlarında Spider-Man olarak bilinen Peter Parker’ın ilk zamanlarında hocalığını yapmış ona yol göstermiş ve güçlerini nasıl kullanıcağını öğretmiştir. Tabi bunca zamandır sinema evrenlerinde hiçbir şekilde bu konu işlenmemiştir. Bu filmde Peter Parker’ın kökenlerine iniceğiz. Cassie die bağıran kişide Ben Parker yani Peter Parker’ın amcasıdır. O Fragmanda yukarıya doğru kaldırılan bebeğin ise Peter Parker olduğu söylenmektedir. Burada gösterilen tüm Spider-Man variantları aslında Peter Parker’ın orijininde yani daha doğrusu çizgiromanlarında çok önemli yerlere sahiptirler. Ve bilinenin, gösterilenin aksine Venom simbiotu peter parker’dan yıllar evvel dünyaya gelmiş ve filmde gözüken kadınlara bulaşarak onların güçlerini açığa çıkarmıştır. Sonrasında Peter Parker’ın doğması ve güçlerini kazanması ile Madame Web tüm bu kadın spidermanleri alarak bilinmeyen bir sınıra hapsetmiş ve kendiside orada yaşamıştır. Peter güçlerini kazandıktan sonrada ona rehberlik etmiş ve ona öğretmenlik yapmıştır. Kısaca özeti budur. Spiderman Çizgiromanlarının bazı sayılarında Madame Web bu şekilde işlenmiştir.
 • 90 larda çekilen spiderman animasyon serisinde ilk kez tanımıştım bu karakteri cooldu. Umarım yine batirmazsin sony
 • Malesef hayalkırıklığı olacak gibi. Nolur olmaz.
 • bu sefer güzel bir şey izleyeceğiz galiba
 • Madam Web filmi Örümcek Adam 10-15 sene öncesini anlatıyor. Peter Parker annesi ile babası hâlâ hayatta olduğunu anlatıp hikayesi ona göre ilerleyecektir.
 • Oh be örümcek adam çizgi romanlardaki karakterlerin solo filmlerini artırarak yapmaya devam ediyorlar Kravenı yapacaklardı onu akıllılar 1 sene ötelediler grev bahanesiyle bazı karakterlerin ondan önce filmi yapılıp beyaz perdeye gelecekti Madame Web filmi de bunlardan bir tanesiydi ve sonunda çıkıyor tabii bu karakter biraz ilginç bir karakter genelde örümcek adama yol gösteren biriydi bu bayan yani anti-kahraman değildi fragmanı da beğendim gayet güzeldi ama umarım film de güzel olur biz de doya doya izleriz
 • İnşallah güzel olur
 • Süper kahraman tarzı bir filmde oynaması Dakota Johnson güzel olmuş.
 • Dakota jahonson oynıyo izlenmezmi

İnternet ortamında filme dair daha birçok yorum bulmak mümkün. Lütfen sizler de film hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmında belirterek bu konuda arayış içerisinde olan insanlara fayda sağlamaya çalışınız. (Teşekkürler)

Geçelim filmin oyuncu kadrosuna;

Madam Web Filmi Oyuncular

Madam Web filminin oyuncu kadrosunun bir kısmı ise şu şekilde;

 • Sydney Sweeney
 • Isabela Merced
 • Dakota Johnson
 • Emma Roberts
 • Adam Scott

ve daha birçok oyuncu…

Filmi izlemeniz halinde keyif almanız dileğiyle…

Şu tanıtım makalemize de bakmak isteyebilirsiniz. İyi Bir Aile Değiliz Filmi

Tüm bilgiler internet ortamından edinilmiştir.