Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

24 Kasım 2023 Tarihinde Vizyona Girecek Olan 6 Film

3 hafta önce
107 kez okundu
24 Kasım 2023 Tarihinde Vizyona Girecek Olan 6 Film

24 Kasım 2023 Tarihinde Vizyona Girecek Olan 6 Film, vizyondaki filmleri merak eden ve özellikle de bazı filmleri ”Bir an önce gösterime girse de izlesem!” diye heyecanla bekleyen insanlar için güzel bir haberimiz var. Aşağıda genel hatlarıyla bilgilerini sunduğumuz şu 6 film bir aksilik olmaması halinde 24 Kasım 2023 tarihinde gösterime giriyor. Hadi gelin hep birlikte bahsi geçen filmlerin hangileri olduğuna bakalım.

Uyarı : İlgili tarihte vizyona gireceğine dair bilgi verdiğimiz söz konusu 6 film dışında başka filmler de yine vizyona girebilir. Ayrıca herhangi bir sebepten dolayı filmlerin vizyon tarihi değişebilir. Bu konuda daha detaylı bilgi edinmek için lütfen farklı kaynaklara da başvurunuz.

24 Kasım 2023 Tarihinde Vizyona Girecek Olan 6 Film

Ülkemizde sinemayı sıkı bir biçimde takip eden ve yayınlanan filmleri mutlaka izleyen epeyce yurttaş bulunmaktadır. Bu durumdan ötürü de vizyona girecek olan filmler hakkında yapılan paylaşımların önemi de bir hayli artmaktadır. Çünkü söz konusu filmlere dair en azından genel hatlarıyla verilen bilgiler hangi filmi izlemek isteyeceğinize karar vermeniz konusunda epeyce yardımcı olabilmektedir. İşte bu makalemizde sizlere gösterime girecek olan 6 film hakkında bilgiler vereceğiz.

24 Kasım 2023 Tarihinde Vizyona Girecek Olan 6 Film
24 Kasım 2023 Tarihinde Vizyona Girecek Olan 6 Film

İşte bahsi geçen ve 24 Kasım 2023 tarihinde vizyona girecek olan 6 film;

1 – Napolyon (Napoleon) – (2023)

Napolyon Filmi Türkçe Altyazılı Fragman İzle

Aksiyon, macera ve biyografi türünde olan ve orijinal adıyla Napoleon filminin yönetmen koltuğunda Ridley Scott oturuyor. Senarist ise David Scarpa‘dır.

Filmin oyuncuları : Vanessa Kirby, Joaquin Phoenix, Ludivine Sagnier, Rupert Everett, Mark Bonnar ve daha birçok oyuncu…

Filmin konusu : Bu film, Napolyon Bonapart’ın sıradan bir askerden, Fransa İmparatoru’na yükselişinin hikayesini anlatmaktadır. Napolyon’un zekasına, komutanlık ettiği savaşlara odaklanılan filmde, aynı zamanda Napolyon’un Joséphine de Beauharnais ile olan ilişkisine de değiniliyor. Film, Napolyon Bonapart’ın ünlü savaşlarını, amansız hırsını ve olağanüstü bir lider ve savaş vizyoneri olarak inanılmaz stratejik zekasını gözler önüne seriyor.

2 – Sevgili David (Dear David) – (2023)

Sevgili David Filmi Türkçe Altyazılı Fragman İzle

Korku ve gerilim türünde olan ve orijinal adıyla Dear David filminin yönetmen koltuğunda John McPhail oturuyor. Senaristler ise Adam Ellis, Evan Turner ve Mike Van Waes‘dir.

Filmin oyuncuları : Justin Long, Andrea Bang, Augustus Prew, Rachel Wilson, René Escobar Jr. ve daha birçok oyuncu…

Filmin konusu : Bu film, şeytani bir varlığın musallat olmasıyla hayatı değişen bir adamın hikayesini anlatmaktadır. Adam Ellis, BuzzFeed platformundaki çalışmaları sayesinde sakin bir yaşam sürmektedir. Ancak sosyal medyada ürettiği içerikler ile çok sayıda takipçiye sahip olur. Ancak onun hayatı küçük bir çocuğa benzeyen ama aslında şeytani bir varlık olan hayaletin kendisine musallat olmasıyla alt üst olur.

3 – Kızıl Gökyüzü (Afire) – (Roter Himmel) – (2023)

Kızıl Gökyüzü Filmi Fragman İzle

Komedi, dram ve romantik türünde olan ve orijinal adıyla Roter Himmel filminin yönetmen koltuğunda Christian Petzold oturuyor. Senarist ise yine yönetmenin kendisi.

Filmin oyuncuları : Thomas Schubert, Paula Beer, Enno Trebs, Langston Uibel, Matthias Brandt ve daha birçok oyuncu…

Filmin konusu : Sıcak bir yaz mevsiminde, dört genç Baltık Denizi’ndeki bir tatil evinde bir araya gelir. Çevrelerinde güçlükle kontrol altına alınabilen şiddetli orman yangınları vardır. Yavaş yavaş onlar da alevlerle çevrilir. Bu süreçte evin içinde insanlar da birbirleriyle yakınlaşır. Ta ki yangınlar artık göz ardı edilemeyecek hale gelene kadar.

4 – Kör Noktada (In The Blind Spot) – (Im toten Winkel) – (2023)

Kör Noktada Filmi Fragman İzle

Dram, gizem ve gerilim türünde olan ve orijinal adıyla Im toten Winkel filminin yönetmen koltuğunda Ayşe Polat oturuyor. Senarist ise yine yönetmenin kendisi.

Filmin oyuncuları : Katja Bürkle, Ahmet Varlı, Çağla Yurga, Aybi Era, Max Hemmersdorfer ve daha birçok oyuncu…

Filmin konusu : Almanya’dan gelip Türkiye’deki ücra bir köyde çekim yapan bir film ekibi, yıllar önce kaybettiği oğlunu canlı tutabilmek için bir ritüel yapan Kürt bir kadınla röportaj yapar. Melek adında 7 yaşındaki bir kıza bakıcılık yapan genç bir kadın, Kürtçe çeviri konusunda ekibe yardımcı olur. Melek’in babası Zafer, karanlık bir örgütün üyesidir. Küçük kıza gizemli bir varlığın musallat olmasıyla Zafer ailesi ve örgüt arasında bir seçim yapmak zorunda kalır.

5 – Kolpaçino 4 4’lük (2023)

Kolpaçino 4 4’lük Filmi Fragman İzle

Komedi türünde olan bu filmin yönetmen koltuğunda Kamil Çetin ve Tolga Savu birlikte oturuyor. Senarist ise Şafak Sezer‘dir.

Filmin oyuncuları : Şafak Sezer, Aydemir Akbaş, Serkan Şengül, Ali Çatalbaş, Ömer Kurt ve daha birçok oyuncu…

Filmin konusu : Kolpaçino filminin devam halkası olan komedi türündeki “Kolpaçino 4 4’lük”, önceki hikayelerde kendisine kazık atan eski dostlarıyla hesaplaşmaya karar veren Özgür’ün hikayesini konu ediyor. Yönetmen koltuğunda Kamil Çetin’in oturduğu filmin senaryosunu Şafak Sezer kaleme alıyor.

6 – Aybüke: Ben Öğretmen Oldum (2023)

Biyografi türünde olan bu filmin yönetmen koltuğunda Murat Onbul oturuyor. Senaristler ise Uğur Kılıç ve Ozan Bodur‘dur.

Uyarı : Bu filme dair maalesef herhangi bir afiş veya fragman bilgisi edinebilmiş değiliz.

Filmin oyuncuları : Nihayet Şahin, Caner Kurtaran, Zeynep Kankonde, Turgay Tanülkü, Murat Han ve daha birçok oyuncu…

Filmin konusu : Aybüke; Öğretmen Oldum Ben!, 9 Haziran 2017’de Batman’ın Kozluk ilçesinde teröristlerin hain saldırısı sonucu şehit olan öğretmen Aybüke Yalçın’ın hayat hikayesini anlatmaktadır.

Sonuç olarak 24 Kasım 2023 tarihinde vizyona girecek olan 6 film bu şekildedir. Yukarıda da belirttiğimiz üzere söz konusu bu 6 filmin dışında başka filmler de yine vizyona girebilir. Ayrıca herhangi bir sebepten dolayı filmlerin vizyon tarihi değişebilir. Bu konuya dair daha detaylı bilgi edinebilmek için lütfen farklı kaynaklara da başvurunuz.

Filmleri izlemeniz halinde keyif almanız dileğiyle…

Şu makalemizi de okumak isteyebilirsiniz. Yasa Dışı Film Ve Dizi İzleme Sitelerinden Uzak Durmanız İçin 3 Yeterli Sebep

Makalemizde yer alan tüm materyaller ilgili yapımları tanıtmak amacıyla kullanılmıştır. Herhangi bir kar amacı gütmemekteyiz. Lütfen söz konusu filmleri sadece yasal yollardan izleyiniz.

SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.